İskenderun VDR VIP Butik Açıldı:)

Ekim 24, 2017

    
     Herkese merhabalar, bugün sizlere İskenderun’ da Via Delle Rose#VDR markasını satışa sunan bir VIP butikten bahsedeceğim. Sakın reklam yaptığımı düşünmeyin. Şimdiye kadar herhangi bir mağaza tanıtımı yapmadım. Çünkü gerçekten içime sinmeyen ve iyi enerji almadığım hiçbir şeyin reklamını yapmam. İskenderunlu olanlar ya da olmayanlar bilirler ki, İskenderun kadınları bakımlı ve şık olmayı severler. Fakat henüz İskenderun’un ilçe olmasından dolayı alışveriş yapabileceğiniz çok fazla alternatif bir marka bulunmuyor. Bu yüzden İskenderun kadınlarının böyle bir butiğe gerçekten ihtiyaçları vardı. Via Delle Rose# VDR markasını duymuş olabileceğinizi düşünüyorum. Türkiye’ de  oldukça tanınmış olan bu giyim markası, maskülen, cool, iddialı ve özgüvenli süper kıyafetler yaratıyor. Özge Ekmekçigil ve Pınar Özdemir Seküçoğlu’ nun ortaklığıyla açılan bu butik şimdi den büyük ses uyandırdı. Şimdi gelelim mağazanın tatlı mı tatlı ortaklarından Özge Ekmekçigil ile yaptığım mini röportaja;

    *Via Delle Rose#VDR markasından biraz bahseder misiniz?

     -Markamız Via Delle Rose #VDR ; Son dönemlerdeki tek tip kıyafetlerden ziyade fark yaratan çizgilerle, metropol&kozmopolit kadın tarzına yönelik , maskülen, cool ve modern bir tasarımı ön plana çıkarmayı hedeflemiştir.Tarzına güvenen, sıradışı , tüm dünyadaki prototip giyimin dışına çıkan her kadın Via Dell Rose ile tanışmalı. Dünyanın bir çok ülkesinde görebileceğiniz bu tarz; ünlü isim ve mankenlerin de tercihi olmaya devam ediyor.

     *İskenderun VDR VIP butiğinizin oluşum aşaması nasıl gelişti?

     -Butiğimizin açılışı birkaç ay öncesine dayanıyor. Aslında tamamen kendime alışveriş yaparken bir anda böyle tarz parçaları İskenderun’ da neden satmayayım diye düşündüm. İstanbul’da görüşmeleri ayarladım ve koleksiyonun bir çok kısmını seçtim. İstanbul’ da ki Nişantaşı butiklerine de bakarak, bunu İskenderun’da yapmaya karar verdim. Daha sonra bu fikrimi ortağım Pınar hanımla paylaştım, o da benim gibi bu konuya çok sıcak baktı. Her şey hazırdı, ortağım da tamam dedikten sonra VIP butiğimizi açmaya karar verdik. Geçtiğimiz cumartesi güzel bir organizasyon ile açılışımızı gerçekleştirdik.

      *Yani siz de İskenderun’ da ki alışılagelmiş markalardan muzdariptiniz?
    
      -Kesinlikle öyleydim. Hep aynı ürünlerin ve kıyafetlerin satılmasından dolayı İskenderun’da çok rahatsızlık duyuyordum. Alışverişim genelde şehir dışında olmak zorunda kalıyordu. Bu sıkıntıyı benim gibi çevremde yaşıyordu. Neden yeni bir girişim olmasın diye düşündüm. 

      *İskenderun Vdr VIP butik, İskenderun kadınlarına neler vaad ediyor?
 
      -Kadınlara büyük şehir standartlarında bir alışveriş sunmaktadır.Alışveriş yaparken istediğimiz rahatlık;  kişiye özel danışmanlıkla birleşerek bizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

       *Son olarak online hizmetiniz var mı?
       – Evet. Türkiye’nin her yerine, instagram ve whatsapp üzerinden satışımız mevcut.

      NOT: Ben de iki güzel girişimci Özge ve Pınar hanıma başarılarının devamını diliyorum. Kızlar gerçekten çok tarz, alışılagelmişin dışında, hem cool, hem şık, hem maskulen hem de zarif… Kısacası ne ararsanız bu markada mevcut. Ayrıca @iskenderun_vdr instagram hesabından iletişim bilgilerine bakabilir ve takipte kalabilirsiniz. 

 

 

         
Bunları da beğenebilirsin

2 Yorum

  • Yanıtla Maya Ocak 20, 2018 at 10:43 pm

    Merhaba sizin modelleri çok beğeniyorum acaba benimde bu markayı satmaya şansım olurmu ben iki çocuk annesi ev kadını bana yardımcı olursanız çok minnettar olurum saygılar Maya

    • Yanıtla Çiğdem Falyalı Şubat 23, 2018 at 10:49 pm

      Merhaba Maya, öncelikle beni takip edip yaZılarımı okuduğun için teşekkürler. Ben web sitemde ürün satmıyorum. Dikkat ettiysen sadece ürün incelemesi yapıyorum. Başka bir konuda yardım etmemi istersen tabi ki de olmaya çalışırım. Sevgiler.

    Cevap bırakın