Bel Çantası Kullanım Alternatifleri

Mart 9, 2018

Bel çantası son zamanların aranılan parçalarının başında geliyor diyebiliriz. 90′ lardan sonra tekrar yükselen bir trend haline geldi. Hala çoğu kişi bel çantası takma fikrine çok sıcak bakmasa da, bu trend parçanın rahat ve çok havalı olduğunu inkar edemeyiz. Görünüş olarak oldukça cool, alışverişe çıkarken ise hayatınızı kolaylaştıracak ve elinizde telefon taşımaktan kurtulacağınız bir rahatlık sağlıyor.

Henüz bir bel çantasına sahip değilseniz, bu hiç sorun değil. Çünkü evdeki eski çantalarınızla da bel çantası yapabilirsiniz. Bunun için, sadece kayışı ayarlanabilen ve klipsli mini boy bir çantaya sahip olmanız yeterli olacaktır.

Bel çantası kullanım alternatiflerine gelirsek; İlk olarak, bol elbiselerinizin üzerine belinize kemer niyetine kullanabilirsiniz. Bu sayede bel bölgeniz ortaya çıkacaktır.

İkinci olarak; Pantolonunuzun kemer bölümüne takarak kullanabilirsiniz. Bu şekilde kullanmak isteyenlere küçük boyutta bel çantası takmalarını öneririm.

Üçüncü olarak; Ceket, trençkot, kot ceket, kürk ve kabanların üzerine takılan bel çantaları. Bunun için orta boy olan bel çantaları uygun olacaktır.

        

Diğer bir kullanım şekli ise; Oversize gömlek veya kazakların üzerine takılan bel kemeri. Sanırım bu benim en sevdiğim kullanım şekli, bence oldukça havalı görünmenizi sağlayacak bir kullanım şekli olacaktır.

 

Son olarak; Bu çantaları belinize takmak yerine, boynunuza çapraz şekilde takabilirsiniz. Bu kullanım şekliyle cool bir görünüme sahip olabilirsiniz.

        

Bunları da beğenebilirsin

Yorum Yok

Cevap bırakın