Favori Fondöteniniz Hangisi?

Mart 20, 2018

Kızlar merhaba, bugün sizlere bu sezon en çok sevilen favori fondötenlerden bahsetmek istiyorum.

1.Mac Face&Body Foundation- 175 TL

Benim de favori fondötenim olan Mac Face&Body Foundation, isminden de anlaşıldığı üzere yüzünüze ve vücudunuza uygulayabilirsiniz. Su bazlı bir ürün ve ince bir yapıya sahip. Kapatıcı özelliği çok değil ama renk eşitlemesi ve nemli bir görüntü istiyorsanız baz olarak kullanabilirsiniz. Özellikle verdiği ışıltılı ve nemli görüntüye hayran kalacaksınız.

2. Nars, Radiant Longwear Foundation-205 TL

Eğer cildinize doğal bir parlaklık vermek istiyorsanız bu ürün tam size göre. Kıvamı yoğun fakat cilde uygulandıktan sonra cildinizde yumuşak bir etki bırakıyor. Işıltılı olmasına rağmen, cildi asla yağlı göstermiyor. Cilde pürüzsüzlük verir. En önemlisi de kapatıcılığı çok fazla olmasına rağmen, cilde doğal bir görünüm verir ve aynı zamandı cildinizi pürüzsüz gösterir. Uzun sürede kalıcılığa sahip. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

3. FlormarStay True Face&Body Foundation-40 TL

Su bazlı bir ürün, yüzünüze ve vücudunuza uygulayabilirsiniz. Mac Face&Body Fondöteni ile hemen hemen aynı özelliklere sahip. Ürünü uyguladıktan sonra kalıp gibi durmuyor, cildiniz ürünü hemen emiyor ve cildiniz doğal bir parlaklık ve ıslaklık kazanıyor. Günlük yapılan makyajda oldukça başarılı bir etkiye sahip.

4.Vichy, Dermablend Foundation- 99,90 TL

Kapatıcı özelliği mükemmel, aynı zamanda maske görünümü yerine porselen gibi bir cilt görünümü elde etmenizi sağlar. Sivilce lekelerini ve yüzünüzdeki kızarıkları kusursuz şekilde örter. Ayrıca cilt tonunu eşitleyen bir ürün. En önemli özelliği ise cildinizde ki sorunları günden güne onarıyor, iyileştirici bir özelliği var. Bence denemekte fayda var.

5. Sephora, Glow Perfection Foundation- 64,90TL

Bu fondöten de diğer bahsettiğim fondötenler gibi günlük yaptığınız makyajınızda doğal bir ışıltı ve ıslak görünümü elde etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca cilt tonunuzu eşitler ve kapatıcılığı ile pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin

Yorum Yok

Cevap bırakın