Sezonun Öne Çıkanları

Mayıs 5, 2018

1- İlk sırada tabi ki de iddialı ve oldukça cool görünmenizi sağlayacak olan görünüşü kaskı andıran renkli camlı Dior güneş gözlükleri var. Bu gözlük modeli bu sene çok ses getireceğe benziyor.

2- Günümüzde sneakers giyinme çılgınlığı son hız devam ederken, Louis Vuitton Archlight sneakers modelinden bahsetmemek olmazdı. Adeta geleceğe yolculuk yapacağınız türden olan bu model bir çok kişi tarafından beğenilse de, beğenmeyenler de oldukça fazla. Açıkçası ben çok beğendim, siz nasıl buldunuz?

3- Yasemin Özilhan’ın, İpekyol için hazırladığı koleksiyon bu sene oldukça dikkat çekeceğe benziyor. Koleksiyonda, tek parça ile farklı farklı kombinler yapabileceğiniz çok güzel tasarımlar var. Bu ilkbahar/yaz koleksiyonu şimdiden herkesin beğenisini kazandı.

4-Bir diğer öne çıkan parça ise, bu yaz her yerde sıkça göreceğimiz ‘Slip Elbiseler’. Peki nedir bu slip elbise modeli; Spagetti ince ip askılı, daha çok gecelik ile günlük elbise havasında, genellikle saten ya da ipek kumaştan olan ve bazen göğüs dekoltesinde dantel ve güpürler olan üfür üfür, giy çık modunda elbiseler. Nerede bulabiliriz?,  derseniz eğer, Türkiye’de The Latest Thing markasının tasarladığı slip elbiseler oldukça güzel. Bence her gardropta olması gereken türden bir elbise modeli.

5- Gelelim herkesin bu sezon almayı düşündüğü bambu&hasır çantalara. Mango, Zara, Twist, İpekyol… daha bir çok markada bulabileceğiniz bu çanta modelleri göz dolduruyor. Ben Cult Gaia markasının bambu çantalarına bayılıyorum. Sezon bitmeden siz de mutlaka bir tane alın derim.

Bunları da beğenebilirsin

Yorum Yok

Cevap bırakın