Blazer Ceket Şıklığı

Eylül 13, 2019

                                            

   Blazer ceketler adeta kurtarıcı bir melek gibi. Blazer ceketlerin kurtarıcı olduğunu düşünenlerdenim. Kıyafetlerinizde çeşitliliğe gitmek istediğinizde, klasik tarz bir konbini spor şık yapmak istediğinizde en önemliside fazla kiloları örtmek istediğinizde bu tarz ceketleri tercih edebilirsiniz. Kızlar gardroplarınızda renk renk blazer ceketler muhakkak olmalı. Bahar ayında, kışın, yaz akşamları kıyafetlerinizi konbinlerken emin olun çok güzel sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Şimdi size sabırsızlıkla bu kurtarıcı parçayı örneklemek istiyorum.
    Çalışan ve iş yerinde her istediğini giyinemeyen kızlar, ilk olarak sizden başlamak istiyorum çünkü bu parça en çok sizin işinize yarayacaktır. Hergün ne giyinsem düşünceleri, akşamdan prova yapmalar malesef ki hayatınızın bir parçası durumunda. Emin olun ki çok kıyafetiniz olmasına gerek yok eğer blazer ceketiniz varsa yazlık ya da kışlık farketmiyor her türlü kıyafetinize rahatlıkla konbin yapabilirsiniz. Straplez bir elbiseyi yazın akşam arkadaşlarınızla dışarı çıkarken kullanacağınız gibi uygun bir blazer ceket ile iş yerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu yüzden çoğu yazlık kıyafetlerinizi kışın kaldırmanıza gerek duymayacaksınız. Bunun yanında iş görüşmelerine giderken de blazer ceket tercih etmenizi öneririm.
     Sıra geldi hem spor hem klasik hem de şık olmak isteyenlere. Eğer bu üç özelliği kıyafetinize yansıtmak istiyorsanız, tercihiniz bu ceketlerden yana olmalıdır. Kotlarınızın, mini eteklerinizin, basic tişörtlerin ve elbiselerinizin üzerine blazer ceket kombini yaparak hem klasik hem spor hem de şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bunun yanında basen ve göbek bölgelerinde kilo sorunu olan kızlar sizlerde kalçalarınızı örtecek ceketler tercih ederek bu bölgelerinizi kapatabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Yorum Yok

Cevap bırakın